רומא - כיכרות ומזרקות

אורך סיור 4 שעות אוטובוסים ממוזגים מינימום 20 איש להרשמה

רומא - כיכרות ומזרקות - פירוט הסיור

את הכיכרות והמזרקות המעוצבות אשר מקשטות את רומא אי אפשר לפספס, כמעט בכל מקום שנלך ניתקל בכיכר, המזרקות הינן יצירות אומנות נדירות רובן תוכננו, עוצבו ונבנו על ידי גדולי האדריכלים בסגנון הבארוק. את סיור המזרקות נתחיל בפיאצה ברבריני, נראה את מזרקת הטירטון המרשימה של האומן ג’אן לורנצו ברניני ונמשיך אל מזרקת המשאלות הלא היא “פונטנה די טרווי”, כמובן שנשליך מטבע ונבקש משאלות כי אחרת לא נשוב אל העיר כמו שהאגדה מספרת… נחצה את הסמטאות המעוצבות בשלל חלונות הראווה המהודרות ונגיע אל המדרגות הספרדיות – פיאצה אספניה ומזרקת הסירה – Fontana della Barcaccia של ברניני. כן האומן הזה בהחלט משפיע על העיר … נמשיך אל פיאצה קולונה ונתרשם מחזית הארמון העתיק של ברניני אשר משמש כיום את הממשל האיטלקי. נחצה סימטא אחת או שתיים עד שנגיע אל הפנתאון. נמשיך ונקנח במזרקת ארבעת הנהרות של ברניני וגם את פיאצה פרנזה ואת קאמפו די פיורי בהחלט.

מקצועיות ללא פשרות

הצוות של אלבר טור הינו מקצועי ומנוסה יעשה הכל בכדי לגרום לכם הנאה רצופה.

חוויה של פעם בחיים

הסיורים של אלבר טור שונים מכל סיורים אחרים. היחס האישי והאנרגיות של המדריכים שלנו מחזירים את המטיילים עם חיוך וזיכרונות בלתי נשכחים.

€50 לאדם

להזמנת הסיור נא מלאו את הטופס:

אמצעי תשלום

אנו מכבדים את כרטיסי האשראי למעט אמריקאן אקספרס ודניירס. במקרה של תשלום בהמחאה או מזומן, יש ליצור קשר ישיר עם אחד מהנציגים שלנו.

יש לכם שאלות?

צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה או בעייה.

אוהבים את הסיור הזה? הזמנו עכשיו!