שאלות ותשובות

לפני שתצאו לדרך

תוכלו לקחת רכבת מתחנת טרמיני (תחנת הרכבת המרכזית של רומא). הרכבת יוצאת מן הרציף הצדדי ביותר ומשך הנסיעה כשעה. תוכלו גם לקחת רכבות (פרברים) שמחירן נע בין 5 – 15 יורו (תלוי במועד הרכישה). התחנה בה תרדו נקראת צ’יוויטה ווקיה ומשם תסתייעו במונית שתביא אתכם לטרמינל הנוסעים.

אופציות נוספות:
1. העברה פרטית מהמלון בו תתארחו עד לנמל, רכב עד 3 אנשים בעלות של 160 יורו כולל מזוודות. או רכב עד 7 אנשים בעלות של 200 יורו.
2. השכרת רכב ליום אחד בעלות של 60-50 יורו האיסוף בתחנת הרכבת טרמיני והחזרה בצ’יוויטה ווקיה.

במרחק הליכה מהטרמינל בגנואה ישנה טיילת ומדרחוב מקסים בו תמצאו ספינת פיראטים, דוכנים למכירת מזכרות ופריטים שונים.
לא הרחק משם מגוון בתי קפה וחנויות, בין היתר תוכלו לבקר ברחוב המטריות או באקווריום הגדול.
כל אלה יספיקו לבילוי של 3 שעות באזור הסמוך לנמל ולשוב לאוניה.

ליבורנו לא עיר גדולה סך הכל ויש במרחק הליכה מהנמל את אזור התעלות היפות עם הסמטאות ומסעדות הדגים הטובות שם. כמו כן יש רחוב מרכזי – שנקרא ויאה גרנדה ובו יש חנויות, מותגים, מסעדות ובתי קפה. נחמד להעביר שם 2-3 שעות ואז רגלית חזרה לנמל.

אנו מוציאים יום טיול מלא מליבורנו לחמשת האדמות (צינקווה טרה)

הזמנת סיורים

אתם מוזמנים להיכנס לדף הסיורים דרך התפריט העליון לחפש את הסיור המושלם עבורכם. אם כבר הזמנתם קרוז, אז ניתן לחפש סיורים לפי האונייה ותאריך היציאה שלכם!

בתוך כל דף סיור באתר ניתן לבצע הזמנה דרך לוח השנה בצד ימין של הדף. אם ברצונכם להזמין סיור לקרוז, וודאו שתאריך היציאה שאתם מזינים בהזמנה תואם לתאריך של הקרוז שלכם!

ניתן לשלם עבור הזמנות באמצעות סליקת כרטיס אשראי (הרכישה מבוטחת לגמרי לפי תקן SSL).

מאוד חשוב להתאים את תאריך היציאה בהזמנה עם התאריך של הקרוז שלכם!!! בכל דף של סיורי הקרוז שלנו, התאריכים הזמינים בלוח השנה מוגבלים לתאריכים של עגינת הספינה של אותו סיור.

תמיד נשמח לעזור לכל פנייה בכל זמן אפשרי. אל תהססו לשלוח את שאלתכם דרך הטופס בדף הנוכחי!

בנוסף, ניתן ליצור קשר ישיר דרך הפרטים בעמוד “צור קשר”.

יש לכם שאלה?